Logo Go Wings

Videoyu Oynat

Logo Go Wings

Orta ölçekli bir işletmeye sahipseniz, Logo GO Wings kullanarak satıştan muhasebeye, siparişten raporlamaya kadar birçok işlevi web üzerinden, zaman ve mekân kısıtlaması olmadan etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Logo'nun teknolojik bilgi birikimi ve inovasyon kabiliyetini birleştirerek ortaya çıkardığı web tabanlı Logo GO Wings ile, KOBİ'lerin siparişten muhasebeye kadar olan iş süreçleri her an her yerden anlık olarak etkili bir şekilde yönetilebiliyor.

Finansal verilerinizi doğru bir şekilde analiz edin

Logo GO Wings kullanarak cari hesaplar üzerindeki tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirerek; banka, kredi kartı, çek ve senet takibi ile kasa işlemlerini etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Siparişten teslimata kadar tüm süreçlerde etkin yönetim

Siparişler sisteme kaydedildikten sonra, irsaliye ve fatura döngüsü hızlıca tamamlanır ve ardından siparişlerin durumu anlık olarak takip edilebilir. 

Logo GO Wings, sadece sipariş ve satış değil, aynı zamanda tüm satın alma süreçlerini de kolayca yönetmenizi sağlar. 

Stok operasyonları denetim altında

Logo GO Wings, stok kartlarını detaylı bir şekilde görüntüleme, fotoğraf ekleyebilme ve birden fazla birim tanımlama imkanı sunar. Ürünlere sınırsız sayıda barkod ekleyebilirken, aynı zamanda seri ve lot numaralarını da tanımlayabilirsiniz. 

Güncel yasal mevzuata tam uyum

Logo GO Wings, yasal mevzuata tam uyumlu güncel bir yapı sunarak tüm kayıtların güvenle yönetilmesini sağlar.

App-in-App teknolojisi ile iş uygulamanızı zenginleştirin

Logo GO Wings kullanan işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan widget’lar ve app’ler, Logo’nun “geliştirilebilir ürünler” anlayışını desteklemeye devam ediyor. 

Sıkça Sorulan Sorular

Logo GO Wings çözümü 9 inç ve üzeri tabletlerde kullanılabilir.

İsterseniz fiziksel, isterseniz bulut ortamındaki bir sunucuya Logo GO Wings çözümünüzün ve gerekli servislerin kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logo GO Wings, Logo GO 3’ün web üzerinden kullanılabileceği bir çözümdür. Logo GO Wings’i, web üzerinden kullanılabilen yapısı sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak tablet üzerinden kullanabilirsiniz.

Logo GO Wings çözümünü web üzerinden internet tarayıcısı ile kullanabileceğiniz gibi, masaüstü uygulaması olarak da kullanabilirsiniz. Logo GO Wings ayrıca hem masaüstü hem de web üzerinden beraber kullanılabilme imkanı da sunar.

Logo GO Wings çözümünün kurulu olacağı sunucu üzerinde IIS kurulumuna gerek yoktur.

MS SQL Server veritabanı desteklenmektedir.

Bilgi Talep Formu

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Demo Talep Formu
Destek Talep Formu