Logo Tiger Wings

Videoyu Oynat

Logo Tiger Wings

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiş olan Logo Tiger Wings ile üretim ve tedarik süreçlerinizi içeren kapsamlı bir ERP sistemi oluşturarak maliyet avantajları elde edebilirsiniz.

Logo Tiger Wings ERP, kapsamlı modüler yapısı ve zengin işlevselliği ile orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini optimize etmeye ek olarak, web tabanlı kullanım avantajıyla her an, her yerde sürdürülebilir verimliliği destekliyor.

Logo Tiger Wings, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm faaliyetlerini tek bir noktadan kolayca yönetmelerini sağlıyor. Tedarik süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm operasyonlar, merkezi ve tutarlı bir şekilde gerçekleştirilerek iş süreçlerinde verimlilik artırılıyor. 

Zamandan ve mekandan bağımsız 

Logo Tiger Wings’in tablet üzerinden sağladığı hızlı ve kolay erişim, ERP sistemini zamandan ve mekândan bağımsız bir deneyim haline getiriyor. 

Geliştirilebilir yapı, esnek fiyatlandırma 

Logo Tiger Wings, dış ticaret yönetiminden müşteri borç bilgileri takibine, malzeme ihtiyaç planlamadan maliyet muhasebesine kadar geniş bir yelpazedeki iş süreçlerini kapsayan zengin fonksiyonları içermektedir. 

Her zaman güncel ve mevzuata uyumlu 

Değişen mevzuata uygun bir şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Bu sayede, doğru ve güncel verilerle bilgi akışı sağlanırken karmaşık iş süreçleri sadeleştirilip düzenlenip ve yasal uyumluluk güvence altına alınıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Logo Tiger Wings, Logo Tiger 3’ün web üzerinden kullanılabileceği bir çözümdür. Esnek ödeme seçenekleri sunan Logo Tiger Wings’i, web üzerinden kullanılabilen yapısı sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak mobil cihazlar üzerinden kullanabilirsiniz.

Logo Tiger Wings çözümünü web üzerinden internet tarayıcısı ile kullanabileceğiniz gibi, masaüstü uygulaması olarak da kullanabilirsiniz. Logo Tiger Wings ayrıca hem masaüstü hem de web üzerinden beraber kullanılabilme imkanı da sunar.

Logo Tiger Wings Enterprise için aylık veya yıllık periyotlarda ve kullanıcı bazında alabileceğiniz gibi tek seferlik ödeme modelini de seçebilir, böylece fiyatlandırmanın getirdiği esneklikten faydalanabilirsiniz.

Logo Tiger Wings çözümü 9 inç ve üzeri tabletlerde kullanılabilir.

İsterseniz fiziksel, isterseniz bulut ortamındaki bir sunucuya Logo Tiger Wings çözümünüzün ve gerekli servislerin kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logo Tiger Wings çözümü ile birlikte Türkçe ve İngilizce dilleri standart olarak sunulmaktadır. Dilerseniz, diğer dil seçeneklerini de satın alarak kullanabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Demo Talep Formu
Destek Talep Formu