Tamamlayıcı Çözümler

EDS Tamamlayıcı Çözümler ile Daha Verimli İş Süreçleri

Kullanmakta olduğunuz Logo ERP sistemiyle tam entegre olabilen tamamlayıcı çözümlerimiz ile işletmenizi bütünleşik yönetin. Firmanıza özel ve sektörel ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak tasarlanmış çözümlerle iş süreçlerinizi daha spesifik hale getirebilirsiniz. Böylece Logo ERP sisteminizi daha kapsamlı ve etkili hale getirerek rekabet avantajı elde edebilirsiniz. 

Logo Mobile Sales

Satış ekiplerinin sıcak ve soğuk satış süreçlerini telefon, tablet, mobil el terminali gibi mobil cihazlar üzerinden yönetmesini sağlayan Logo Mobile Sales saha satış yönetimi çözümü, satış verimliliğini artırırken müşteri taleplerinin de en iyi şekilde karşılanmasını mümkün kılıyor.

Logo WMS

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelere yönelik depo yönetim sistemi ürünü Logo WMS; Android işletim sistemli cihazların sisteme entegrasyonu, günümüzde kullanılan barkod yapıları ile farklı modüllerin kullanılabilmesi sayesinde, depo süreçlerinde maliyetleri düşürürken verimliliği artırıyor.

Kets DocPlace

Kets DocPlace ile kuruluşların her türlü sabit içerik deposu için farklı uygulama ve gereksinimlerini karşılamak ve tek noktadan sistem yönetimi sağlamak amaçlanmıştır. Kets DocPlace, sabit içeriklerin yönetilmesini, kolayca yedeklenmesini, uzaktan güvenli bir şekilde erişilebilmesini, içerik deposu grupları için rol özelliklerinin yönetim yeteneği gibi birçok özellik sağlar.

Bilgi Talep Formu

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Demo Talep Formu
Destek Talep Formu