Logo Start 3

Videoyu Oynat

Logo Start 3

Mikro ve küçük ölçekli işletmeler için tasarlanmış bir entegre çözümü olan Logo Start 3; stok takibi, faturalandırma, müşteri kayıtları ve sipariş yönetimi gibi önemli iş süreçlerinizi tek bir merkezden kolayca yönetmenizi sağlar.

Mikro işletmelerin tüm ön muhasebe işlemlerini kolaylıkla yönetmelerini sağlayan Logo Start 3;

Start 3 sayesinde stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi gibi işlemler tek bir merkezden gerçekleştirilebilir. Ayrıca, banka hesaplarından aylık ödemelere ve stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her aşamada kontrol ve verimlilik artışı elde edilir. Logo Start 3, işletmelerin banka ve müşteri bilgilerini de etkili bir şekilde yönetmelerini sağlar.

Tüm verilerinizi güvenle koruyun

Logo Start 3, önceden farklı platformlarda bulunan verilerinizi tek bir entegre sistemde birleştiriyor. Bu sayede dosyaların karışması ya da hesap hataları gibi sorunlar ortaya çıkmıyor. Kazancınız, masraflarınız, stok durumunuz, faturalarınız ve ihtiyacınız olan diğer tüm bilgiler, güvenli bir şekilde Logo Start 3 platformunda güvenle korunuyor.

Stoklarınızı yakından takip edin

Logo Start 3, güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinye durumlarını, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün kartlarıyla stok takibini büyük ölçüde kolaylaştırır. Bu sayede işletmeler, ürünlerin durumunu anlık olarak kontrol edebilir ve stok yönetimini daha etkili bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Kolay sipariş takibi

Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında ürün veya hizmet kalitesi kadar, siparişlerin doğru ve etkili bir şekilde yönetilmesi de büyük bir önem taşıyor. Logo Start 3, gelen siparişleri müşteri bilgileri, sipariş tarihi, teslimat tarihi gibi detaylarıyla birlikte kaydederek, tüm siparişleri tek bir merkezden kolayca takip etme imkanı sunar. Bu sayede aynı müşteriden gelen bütün siparişler tek ekranda görülebilir ve işletmeler, siparişlerin durumunu anlık olarak kontrol edebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Logo Start 3 ürünü tek kullanıcılıdır.

Logo Start 3 ürününü yeni kullanmaya başladığınızda yada ihtiyacınızın olduğu her anda excelden veri aktarımı ile malzeme kartlarınızı, müşterilerinizi ve fiyat listelerinizi aktarabilirsiniz.

Sınırsız stok kartı tanımı ile tüm stok işlemlerini (sarf, fire, sayım fazlası, sayım eksiği, stok açılışları) yaparak stoklarınızı anında yönetebilirsiniz. FIFO ve Eldekilerin Ortalaması (Haraketli Ağırlıklı Ortalama) yöntemleri ile maliyetlerinizi hesaplayabilir, envanter ve maliyet raporlarınızı alabilirsiniz.

Müşteri bilgisi, siparişin veriliş tarihi, teslimat tarihi gibi detaylarla siparişleri tek bir yerden takip edebilirsiniz. Logo Start 3 stok seviyelerinize göre siparişlerinizi sizin yerinize veriyor olacaktır.

Logo Start 3 ile sipariş ve irsaliyeleri kolayca faturaya aktarabilir, indirim, masraf ve promosyonlar için formüller tanımlayabilir, stok bazında ya da fatura toplamında indirim ve promosyon uygulayabilir ve istediğiniz sayıda masraf işleyebilirsiniz. Stoklara ödeme planı bağlayabilir veya cari hesabın ödeme planını faturaya aktarabilir ve alış faturanızı otomatik olarak satış faturasına çevirerek zaman kaybından kurtulabilirsiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayınladığı mevzuat ve tebliğlere uyumlu e-Devlet çözümlerinden e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu’nu Logo Start 3 ürünü ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Demo Talep Formu
Destek Talep Formu