Logo J-HR

Hakkındaki Videoyu Oynat Logo J-HR

Logo J-HR

Logo j-HR, web üzerinden kullanım imkanı ile insan kaynakları süreçlerinize istediğiniz anda ve istediğiniz yerden hızlı ve esnek bir erişim sağlar. Bu sayede iş süreçlerinizde daha fazla kontrol ve kolaylık elde edebilirsiniz.

İK süreçlerine anlık erişim sağlayan web tabanlı yapısıyla öne çıkan Logo j-HR, zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanı sunarak İK ekiplerine ve yöneticilere sınırsız bir esneklik ve hız deneyimi sunuyor. Bu, iş süreçlerinizi daha verimli ve dinamik bir şekilde yönetmenin kapılarını aralıyor.

Tüm İK ihtiyaçları için 

Logo j-HR, insan kaynakları süreçlerini dijital ortama taşımak ve ihtiyaçlara göre uyarlamak isteyen dağınık yapıdaki işletmelere ve yoğun İK departmanlarına etkili bir süreç yönetimi sunuyor. Bu çözüm, işletmelerin İK süreçlerini daha verimli ve esnek bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyor.

Zaman yönetimi 

Logo j-HR Zaman Yönetimi, çalışan izin yönetiminden etkinlik kayıtlarına kadar tüm verileri tek bir noktadan yönetme imkanı sunar. Bu çözüm, her kademedeki çalışanın izin kayıtlarını farklı izin tiplerine göre kolayca oluşturabilmesini sağlayarak zaman yönetimini daha etkili hale getirir.

İşe alım 

Logo j-HR İşe Alım Portalı ve İşe Alım Yönetimi, kritik işe alım süreçlerini en iyi şekilde yönetebilmek için şirket içi ve dışından çalışan alımını kolaylaştıran çözümler sunuyor. Bu, işe alım süreçlerinizi daha etkili, hızlı ve başarılı bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

Otomatik puantaj takibi 

Logo j-HR’nin puantaj yönetimi özelliği, çalışanların işe devamlılığının düzenli takip edilmesini sağlayarak tüm süreçleri otomatize ediyor. Gün devam bilgisi, çalışan giriş çıkışları, izin ve molaların kayıt altına alınması, operasyonel hataları en aza indirerek iş süreçlerinizi daha verimli hale getiriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Logo j-HR; bordro ve insan kaynakları süreçlerinizi tek platform üzerinden bütünsel olarak yönetebileceğiz web tabanlı bir çözümdür ve sahip olduğu modüller aşağıda belirtilmiştir.

  • Personel Yönetimi
  • Ücret Yönetimi
  • İzin Yönetimi
  • Borç/Alacak Yönetimi
  • Eğitim Yönetimi
  • Kariyer Planlama
  • Ücret Senaryoları
  • İşe Alım Yönetimi
  • Çalışan Portalı
  • İşe Alım Portalı

İşe alım ile başlayan sonrasında bordro, izin, eğitim, organizasyon, performans ve kariyer süreçleri ile devam eden tüm İK aşamaları, Logo j-HR ile uçtan uca yönetilebilir. Logo j-HR içerisinde bulunan Çalışan Portalı sayesinde izin, mesai gibi bireysel işlemler çalışanlar tarafından yönetilirken, şirketle ilgili tüm haberlerin ve duyuruların paylaşılabildiği alanlar sayesinde şirket içi etkileşim de artırılabilir.

Modül, form ve alan bazında yetkilendirme yapılarak, kullanıcıların sistem üzerinde yaptığı değişiklikler raporlanabilir.

Logo j-HR, Emekli Sandığı ve 657 uygulamasını desteklemektedir. Ek olarak Logo j-HR ile sendika yapısına uygun olarak kesintileri yapabilir, sözleşmelere uygun kıdem, ihbar ve izin hesaplamaları sistem üzerinden yönetilebilir.

Logo j-HR ürününde Ücret Senaryoları Yönetimi modülü ile çalışan sayısında yapacağınız değişikliklerin, tahmini ücret ve ek ödeme artışlarına göre bütçe maliyet çalışmalarını yapabilirsiniz.

Web tabanlı yapısı sayesinde internet bağlantısının olduğu her yerden zaman ve mekan bağımsız olarak Logo j-HR’ı kullanabilirsiniz.

Web Servis ve Rest Servis yapısı ile işletmelerin ihtiyacına bağlı olarak tüm sistemlerle entegrasyon sağlanabilmektedir.

Arge, Teknokent, 5510 gibi tüm istihdam yasaları ve teşvikler hesaplanabilir.

Bilgi Talep Formu

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Demo Talep Formu
Destek Talep Formu