Logo Uygulama Danışmanlığı

Logo Uygulama Danışmanlığı

Logo ERP Uygulama Danışmanlığı Hizmeti

EDS Bilişim, ERP Uygulama Danışmanlığı ile işletmenizin verimliliğini artırmak ve karar alma süreçlerinizi desteklemek için Logo ERP yazılımlarının kullanımına odaklanan danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İşletmenizin Verimliliğini Artırın

Logo ERP, işletmenizin farklı departmanları arasındaki bilgi akışını entegre eden ve iş süreçlerini optimize eden kurumsal kaynak planlama yazılımdır. EDS Bilişim olarak, müşteri organizasyonlarınızın ihtiyaçlarını anlamak ve mevcut iş süreçlerinizi değerlendirmek için uzman danışmanlarımızla birlikte çalışıyoruz.

Sizin İçin En İyi ERP Çözümlerini Öneriyoruz

EDS Bilişim’in deneyimli ERP uygulama danışmanları, işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ERP çözümlerini belirlemek için size özel bir yaklaşımla çalışır. 

Destek ve Uygulama Sürecinde Yanınızdayız

EDS Bilişim olarak, ERP uygulama süreciniz boyunca size destek sağlamak ve sorunsuz bir geçiş sağlamak için yanınızda olacağız. Danışmanlarımız, size özel eğitimler ve teknik desteği sunarak, Logo ERP yazılımının etkili bir şekilde kullanılmasını sağlamak için elinden geleni yapacaktır.

İş Uygulamalarına Yön Veren Uygulama Danışmanlık Hizmeti

EDS Bilişim, bünyesindeki tecrübeli insan kaynağı gücü ve bilgi birikimiyle, kurum ve şirketlere iş uygulamalarına yön verecek seviyede LOGO’nun standartlarına uyumlu uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir. Uygulama danışmanlık hizmetiyle, işletmelerin gelecekteki ihtiyaçlarını da planlayarak tasarımlar yaparak, yatırımın en kısa sürede geri dönüşünü sağlamayı hedeflemektedir. 

Sektöre Özel Geliştirilebilir Yazılım Çözümleri

Sektöre özel geliştirilebilir yazılım çözümleri ile uygulama danışmanlığı hizmetini zenginleştirmektedir.

Sertifikalı Uzmanlar

Danışman sertifikasyonu ve eğitimine verdiği önem ile bu alanda düzenli yatırımlar yapan EDS Bilişim, Satış/Satınalma, Finans, CRM, İş Süreçleri Yönetimi, İş Analitiği Raporları, Bütçe Planlama, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Mobil uygulama çözümleri alanlarında uygulama danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

Sadece sektörün önde gelen büyük firmalarına değil, bununla beraber Kobi, Mikro Kobi işletmelerine LOGO ERP ve KOBİ çözümlerini tanıtmak, işletmelerinde devreye almak için danışmanlık hizmeti vermek ve mevcut uygulamalarını yenilemek, geliştirmek, denetlemek için ayrıca danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.

Bilgi Talep Formu

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Demo Talep Formu
Destek Talep Formu